The Rock

The ROCK

 

 Dwayn Johnson, druhým jménem Douglas a velmi známý pod svojí předzdívkou ze zápasů, The Rock. Kromě toho, že je to profesionální wrestler, je známý i jako herec, nebo producent, či zpěvák.  Nyní opět působí v mezikontinentálním šampionátu WWE.

 On sám pochází z rodiny zápasníků ve wrestlingu. Svojí předzdívku si vymyslel sám, když se dal na wrestling. Také s ní sedmkrát zvítězil na mistrovství. Jako herec se dostal do filmu Mumie se vrací a poté do role v Krále Škorpiona, zahrál si i v Kouzelnících z Waverly, v San Andreas nebo v Rychle a zběsile.
 Zahrál si ve ve velkém množtví filmů, ale jeho nejhlavnější role byli ve filmech, týkajích se wrestlingu.
 Má svoji vlastní autobiografii, která se nazývá ,,The Rock says..” a byla vydána v roce 2000 a byla na prvním místě v žebříčků bescelleru.

 K wrestlingu se dostal díky rodině, jeho dědeček (nejvýznamnější samoiský wrestler) a otec zápasili. Malý Dwayn byl vždy otci na blízku, jelikož ho matka brala na zápasy sebou, v těch momentech už možná přicházel na to, co ho jednou bude čekat.

 

 

 

 

 


 Když jeho dědeček zemřel, Dwaynovi došlo, co je síly a významu v popularitě, když viděl, kolik lidí přišlo dědečkovi lidí na pohřeb.
 I tak Dwayn dále pokračoval ve studiu a brzy potom začal hrát i americký fotbal, ale v hlubi duše věděl, že přijde den, kdy se i on bude věnovat wrestlingu. Vystřídal mnoho škol, kdy se nakonec usídlil v jedné, ve svém rodném městě, kde hrál za Miami Hurricanes. Bohužel se zranil, vykloubil si rameno a tím ztratil celou sezonu. Nakonec se na hřiště vrátil a jeho agent mu nabídl, že by mohl jít hrát fotbal do Kanady.
 V té době, co měl odejít, si všiml, že wrestling je známější a získává si víc a víc fanoušků. Do Kanady se mu nechtělo a tak se rozhodl kráčet po již vyšlapené cestě.
 Přestoupil i na wrestlerskou školu. Když ho viděl v ringu Pat Patterson, rodinný přítel, zeptal se, jestli by se nechtěl se svým talentem dostat co nejvýš. Pak už bylo všechno rychlé. Ze dne na den se zlepšovat a během chvilky se zůčastnil WWF.
 To byl jeho začátek kariéry. Od té doby získal sedm nejvyšších titulů ve WWE.
 Mezi jeho soupeře například patří Sgt. Slaughter nebo Mr. Fuji.
 The Rock se stál miláčkem davů. Sám v oblibě v ringu pronáší: ,,Rocka nestvořila WWF, Rocka nestvořil Vince McMahon, ani Rock nestvořil Rocka.. To vy jste udělali Rocka!”

 


Autor: admin , Přidáno dne 21.03.2017 09:07
Awesome Image

Jsem rád, že jste si našli chvíli na přečtení si mého krátkého...

ČÍST VÍCE
Awesome Image

Prokrastinace Co čtu a čeho se všímám je hlavně to, jak vlastně u toho...

ČÍST VÍCE
Awesome Image

Celulitida – co to je a jak proti ní bojovat? Celulitida je postrah každé ženy....

ČÍST VÍCE
Chcete dostávat pravidelně novinky ze světa Fitness ?
Jednoduše se přihlašte k odběru zadáním Vaší e-mailové adresy a odesláním.